Salcedo Auctions, Manila: A „Gyűjtők eladása” mindenre kiterjedő sikerrel zárul le

Április 28, 2024

BenCab, 'Draped XVI ábra', 2010. Kép ​​Jóvoltából Salcedo aukciók

A manila székhelyű Salcedo Auctions aukciós ház lenyűgöző eredményeket ért el a nagyon várt június 3-i aukción, a The Collectors 'Sale-n, amely kivételes választékot mutatott be a helyi és nemzetközi művészet, bútorok, dekorációk, ékszerek és egyéb ritkaságok közül.

A tudósok és a rajongók hihetetlen elkötelezettségének tanúi voltak, az aukció az egész fedélzeti eladásokkal zárult le, amelyek jóval meghaladták a becsléseiket.

Nevezetesen, a nemzeti művész, Fernando Amorsolo vászonra írt 1958-as olaj, a „Cím nélküli (Lavandera)” olaj több mint kétszeresét adta el a közzétett becslésnek, amely 2 659 600 PHP volt. Egyéb kiemelt témák közé tartozik Galo Ocampo és Gus Albor művei, amelyek mindegyike a felsorolt ​​becslés többszöröse volt, a PHP 992 800 és a 759 200 PHP értékben.

Galo Ocampo, „Untitled (Winnowing Rice)”, 1974. Kép ​​jóvoltából Salcedo aukciók

A fülöp-szigeteki törzsi és néprajzi művészet szintén kiváló eredményeket ért el, tételeik 80% -át eladva. Nem hagyva hátra, a bútorok és az ékszerek is hasonlóan messze meghaladták a várakozásokat, az ajánlatok az eredeti áruk ötszörösére és hatszorosara emelkedtek - nevezetesen a 20. században hagabi A padló 500% -kal emelkedett a becslés fölé, 350 400 PHP áron értékesítve.

A Salcedo Auctions, amellyel tökéletes belépési pontként jelenik meg a feltörekvő gyűjtők körében, a „Gyűjtők eladása” sikereként kiemelkedő sikere minden bizonnyal megerősítette az iparágban megfigyelhető pozícióját.

Az aukció teljes eredményének megtekintéséhez keresse fel a Salcedo Auctions webhelyet.

ilyda chua