Off White Blog
Tartós 12 éves kapcsolat: Beneteau és Kína Kupa

Március 29, 2024

Kína legnagyobb és legbefolyásosabb vitorlásversenyének egy másik sikeres kiadása - China Cup 2018. Ez egy Nemzetközi Regatta volt, amelyet november 12-én fejeztek be Kínában, Shenzhenben. Az öt napos rendezvényen mintegy 1500 matróz közel 31 régióból és nemzetből vett részt a különféle versenyosztályokban. Az összesen 108 versenyző hajó közül a 24 első 40.7 (a legversenyképesebb kategóriát alkotó) hajók a Daya-öbölben hullámokkal harcolták 16 másik Beneteau tulajdonos hajóval.

Beneteau + China Cup

2018 jelenti a Beneteau és a China Cup közötti partnerség 12. évét. Már több mint egy évtizede Beneteau volt a verseny legszembetűnőbb hosszú távú támogatója. Helyi partnere, a Simpson Marine szintén aktív támogatója az eseménynek.

Dupla akkód a Beneteau számára
A Kínai Kupa alkalmával a Beneteau hajók elismerést nyertek mind a motoros, mind a motoros kategóriában a Kínai Vitorlás Awardson. A Figaro Beneteau 3-at az év Performance Keelboat-nak, az Oceanis 51.1-et pedig az Év Cruiserének nevezték el. Olvassa el a korábban közzétett új generációs Oceanis 51.1 OffWhiteBlog alkalmazást.

A lelkes csapat

A kilenc szegmens közül a szavazatok többségének mindössze két csónakázási kategóriájában díjat nyert. Beneteau volt az éjszaka legnagyobb győztese. A Kínai Vitorlázás Díjakat a Kína Kupa szervezőbizottsága kezdeményezte, hogy tisztelje az év legkiemelkedőbb személyiségeit és szervezeteit a vitorlázás világában.

Beneteau jelenléte a versenyfaluban
Kiállt a legendás First Range története, amely szintén a modern vitorlás fejlődő útja. Ugyanakkor a Beneteau népszerűsítette a teljesítmény-cruiser sorozat legújabb modelljeit, miután 2018-ban elindította az első 14, 18, 24 és 27-et.

Ünnepi vacsora a csapatok számára

A Beneteau-Simpson Tengeri Csapat
A Kínai Kupa kezdete óta a Beneteau erős nemzetközi csapatokat gyűjtött össze a világ legjobb tengerészeivel, hogy versenyezzenek a Kínai-tengeren. Ebben az évben Beneteau és partnere, Simpson Marine részt vett a rendkívül versenyképes First 40.7 kategóriában.
Beneteau éjszaka

A China Cup során ünnepélyes Beneteau Night koktélpartit tartottak a Beneteau tulajdonosok, a legénység és a partnerek számára. Ez az egyedülálló alkalom a vitorlázás rajongóinak hagyományavá válik, minden évben egyre több vendég vesz részt.